+86 131 3393 4934

Gjuhe

 • anglisht
 • Spanjisht
 • arab
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • japonez
 • portugalisht
 • korean
 • Thai
 • vietnamisht
 • indonezian
 • persisht
shtëpi » Produkte » etiketë elektronike raft
etiketë elektronike raft

  Magazina Goods Pick-up zgjuar Etiketa

  2.9 etiketë ekrani Epaper
  Përdoret për marrjen e mallrave të depove.

  Kontaktoni Tani
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • hetim

   

  Sunpai ofron një seri etiketash të zgjuara elektronike të rafteve, përfshirë LP290A-B.

  LP290A-B lidhet me bazën e të dhënave të informacionit për mallra përmes wireless 2.4GHz

  rrjet, dhe tregon informacionin e produktit(siç është Emri, çmim, origjinë, regjistrim,

  bar kod, sasinë etj) në ekranin e tij të ekranit në kohë reale.

  Tregues i statusit LED;

  funksionimi i butonit të funksionit;

  mbështesin IP54 të papërshkueshëm nga uji.

  Ekrani i ekranit elektronik të letrës, duke ofruar lexueshmëri të përsosur dhe kënd të shikimit, dhe konsumi ultra i ulët i energjisë(1 vjet jetëgjatësia e baterisë).

  model:LP290A-B

  përmasat:127*44.5*18.5mm

  Madhësia e ekranit:67*29mm

  zgjidhje:296*128

  peshë:81G

  Mbulesa e përparme: Mbulesa mbrojtëse.

  buton: Për të operuar produktin.

  ekran: Ekrani i ekranit të letrës E.

  Instaloni parakohshëm: Struktura elastike, instaloni lehtësisht dhe lirim.

  Mbajtësi i anës pop: Mbajtës për promovim në raft.

  Zona e baterisë: Për të instaluar bateritë.

  Mbulesa e pasme: Mbulesa mbrojtëse.


  Etiketë depo që funksionon më poshtë:

  komunikimit në distancë

  15~ 50m

  Frekuenca e punës

  2.4GHz

  Kendveshtrim

  175°

  kontrasti

  8:1

  Temperatura efektive e rifreskimit

  0~ 35 ℃

  Temperatura e punës

  0~ 45 ℃ 

  Storage Temperatura

  -20~ 55 ℃ 

  Lloji i Baterisë

  LithiumCR2450

  Jeta e baterisë

  1 vjet (temperatura e brendshme)

  industrial vlerësim

  IP54

  online Hetim

  Ju lutem mos ngurroni për të dhënë kërkesën tuaj në formën below.We do t'ju përgjigjen në 24 orë.

  Menu