+86 131 3393 4934

Gjuhe

 • anglisht
 • Spanjisht
 • arab
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • japonez
 • portugalisht
 • korean
 • Thai
 • vietnamisht
 • indonezian
 • persisht
shtëpi » Produkte » etiketë elektronike raft
etiketë elektronike raft

  Supermarket Epaper Price Tag

  7 madhësive ×2 color-ekran për zgjedhje;
  ekran Epaper përshtatur të plotë;
  Mund të shfaqin ndonjë gjuhë, Kodi QR , barcode ,picture etj;
  jetën e baterisë >5 vjet.

  Kontaktoni Tani
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • hetim

  raft elektronike etiketimi zgjidhje (ESL) ju ndihmon të bëni një reagim të shpejt kur OUSIDE takohen konkurrenca.

  Kjo ju ndihmon për të kursyer kohë me automatik Përditësimet e çmimeve.

  It \ 's më kosto-efektive se sa letër, dhe përmirëson klientët tuaj \ 'përvojë me saktë, çmimi i besueshëm.

  The Big tags elektronike raft mund të shfaqin më shumë detaje rreth mallrave për shkak të përmasave të mëdha e ekranit letër.

  Big emërtim përdoret shpesh për mallra ekran dixhital ose të tjera të çmimit të mallrave të veçanta dhe informacione.

   

  diagram të punës:

  Për tërë sistemit ESL,Ajo përfshinte etiketat,Stacioni baze,software dhe lexues handheld.

  Etiketa të përdorura për informacion e produktit ekranit.

  Stacion bazë e përdorur për sinjal Dërgoja etiketat.

  Software të përdorura për të menaxhuar informacionin e produktit,Dyqan dhe sende.

  lexues handheld përdorur për çark etiketat ID dhe etiketat ID më conveniently.It gjithashtu mund të ndryshojë informacionin e produktit direkt.


   

  ESL Software:

  Për sistemin e ESL,software dhe mbështetjen e teknologjisë është shumë important.We kanë punuar në sistemin ESL për më shumë se shtatë vjet,Ne kemi qenë

  përmirësimin dhe rregulluar software tonë gjatë shtatë viteve dhe e bëjnë atë më të lehtë për t'u përdorur dhe menaxhimin e.







  SVC15S


   

  1.54 inç,44.5*35.9*13.7mm

  Bardhë e zezë Ngjyra e ekranit të kuqe

  frekuencë:Bluetooth 5.0

  Bsttery:1200mA

  jetën e baterisë:5 vite

  Temperatura e punës:0℃ ~ 30 ℃

   

  SVC21S


   

  2.1 inç,72*36.4*14.3mm

  Bardhë e zezë Ngjyra e ekranit të kuqe

  frekuencë:Bluetooth 5.0

  Bsttery:1200mA

  jetën e baterisë:5 vite

  Temperatura e punës:0℃ ~ 30 ℃

   

  SVC27S


   

  2.7 inç,77.71*50*14.3mm

  Bardhë e zezë Ngjyra e ekranit të kuqe

  frekuencë:Bluetooth 5.0

  Bsttery:1200mA

  jetën e baterisë:5 vite

  Temperatura e punës:0℃ ~ 30 ℃

   

  SVC29S


   

  2.9 inç,90*41*14.5mm

  Bardhë e zezë Ngjyra e ekranit të kuqe

  frekuencë:Bluetooth 5.0

  Bsttery:1200mA

  jetën e baterisë:5 vite

  Temperatura e punës:0℃ ~ 30 ℃

   

   
   
   
   

  SVC29Y

   

  2.9 inç,90*41*14.5mm

  Bardhë e zezë e verdhë ngjyra ekranit

  frekuencë:Bluetooth 5.0

  Bsttery:1200mA

  jetën e baterisë:5 vite

  Temperatura e punës:0℃ ~ 30 ℃

   

  SVC42S

   

  4.2 inç,105*91*13.2mm

  Bardhë e zezë Ngjyra e ekranit të kuqe

  frekuencë:Bluetooth 5.0

  Bsttery:1200mA

  jetën e baterisë:5 vite

  Temperatura e punës:0℃ ~ 30 ℃

   

  SVC42Y

   

  4.2 inç,105*91*13.2mm

  Bardhë e zezë e verdhë ngjyra ekranit

  frekuencë:Bluetooth 5.0

  Bsttery:1200mA

  jetën e baterisë:5 vite

  Temperatura e punës:0℃ ~ 30 ℃

   

  SVC58S

   

  5.8 inç,138.3*111.8*13.8mm

  Bardhë e zezë Ngjyra e ekranit të kuqe

  frekuencë:Bluetooth 5.0

  Bsttery:1200mA

  jetën e baterisë:5 vite

  Temperatura e punës:0℃ ~ 30 ℃

   

   
   
   
   

  SVC58Y


  5.8 inç,138.3*111.8*13.8mm

  Bardhë e zezë Ngjyra e ekranit të kuqe

  frekuencë:Bluetooth 5.0

  Bsttery:1200mA

  jetën e baterisë:5 vite

  Temperatura e punës:0℃ ~ 30 ℃

   

  SVC75S

   

  7.5 inç,185*124.3*13mm

  Bardhë e zezë Ngjyra e ekranit të kuqe

  frekuencë:Bluetooth 5.0

  Bsttery:1200mA

  jetën e baterisë:5 vite

  Temperatura e punës:0℃ ~ 30 ℃

   

  SVPDA

   

  Dual-Band Wi-Fi

  500 megapixel kamera

  4000mAh Battery

  Quad Core Processor

  4G / 3G Lidhshmëria

   

  SWAP-C


  Pluhur nga NP

  Dimension: 183 * 183 * 35mm

  Temprature punës: 0 ~ 45 ℃

  Fuqia: 48V NP

  Pesha: 500g

  Frekuenca e punës:2.4+5G

  Speed: 1167M

   

  online Hetim

  Ju lutem mos ngurroni për të dhënë kërkesën tuaj në formën below.We do t'ju përgjigjen në 24 orë.

  Na kontaktoni
  Menu