+86 131 3393 4934

Gjuhe

 • anglisht
 • Spanjisht
 • arab
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • japonez
 • portugalisht
 • korean
 • Thai
 • vietnamisht
 • indonezian
 • persisht
shtëpi » Produkte » pajisje Ndihmës
pajisje Ndihmës

  handheld Reader

  HT303, HT304
  përdoret për të lidh dhe zgjidh tag E dhe mallrave barcode.

  kontaktoni Tani
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • hetim

  ⅰ. HT303 lexues Held

  HT303 lexues handheld është kryesisht për të shpejt të detyrueshme / unbinding tag ESL me produktet.

  ajo është binded dhe mbahet për shërbimin e klientit supermarket shpejt.

  Funksione: Online detyrues dhe unbinding; Mallrat query informacion; Alarm System dhe diagnoza; Tag paging informacionit dhe tag refresh.

  Features: shpejt, touch Screen, sistemit Windows.


   


  ⅱ. HT304 lexues mbajtur

  Lexuesi i ri handheld, quajtur HT304, është një pajisje portative handheld për sistemin tag çmim elektronik.

  ajo është operuar lehtë dhe mbahet për pronarin dyqan për të menaxhuar çmimin në etiketë e-ink.

  Funksione: lidh, zgjidh, faqe, freskët-çmimi.

  Features: Peshë e lehtë, ekonomik, Mund të ndryshojë çmimin direkt në etiketë Fresh.  Specifikim

   komunikim distancë  15~ 50m  > 30m në hapësirë ​​të hapur
   komunikimi Frekuenca  2.4GHz  2.4GHz
   Interface  Mini USB  USB Micro akuzuar port
   OS  Windows CE 6.0  
   transmetojë Fuqia  15dBm  
   Marresit Ndjeshmëria  -85dBm  
   Temperatura të punës  -20~ 50 ℃  -20~ 50 ℃
   Storage Temperatura  -25~ 55 ℃  -25~ 55 ℃
   bateri  2800mAh Lithium  2400mAh litium
   Konsumi i energjisë

   Ora gatishmërisë:> 100orë

   Koha e punes:> 16orë

   Ora gatishmërisë:> 100orë

   Koha e punes:> 16orë

   ulje  GFSK  
   Industrial Rating  IP54  Drop lartësi rezistenca e ndikimit 1 metër

   

   

   

   

   

   

   

   


  online Hetim

  Ju lutem mos ngurroni për të dhënë kërkesën tuaj në formë below.We do t'ju përgjigjen në 24 orë.

  Menu