+86 131 3393 4934

Gjuhe

 • anglisht
 • Spanjisht
 • arab
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • japonez
 • portugalisht
 • korean
 • Thai
 • vietnamisht
 • indonezian
 • persisht
shtëpi » Produkte » etiketë elektronike raft
etiketë elektronike raft

  etiketë Mënyrë

  Kontaktoni Tani
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • hetim

                                                                                SUNPAITAG FashonTAGS EAS + ESL

                                 TAG PARË PAKICE që kombinon çmimin elektronike, Menaxhimin e inventarit dhe SECURIT

   

  ESL - ELECTRONIC PRICE SOLUTION

  Kjo tag është një element strategjik për shitësit që janë në kërkim për të qenë më konkurrues dhe jam optimist operation.SUNPAITAG tyre u lejon atyre për të menaxhuar çmimet në një shkathët dhe dinamike

  mënyrë, përmirësuar strategjitë e çmimeve në krahasim me etiketat letër. Falë tonë të teknologjisë E-Tag, dyqane mund të përmirësojë të konsumatorëve të tyre perceptim,kështu,rritjen e shitjeve.


  EAS - Anti-vjedhje Zgjidhje

  Zgjidhja e sigurisë lejon zëvendësuar alarmet klasike dyqan, reduktimin e vjedhjes me një produkt të reja dhe elegante. Sistemi është i integruar lehtësisht të Sistemet aktuale të dyqaneve.

  Ky tag jep shitësin 3 operacionet në një hap të vetëm me opsionin për të rritur shitjet dhe për të zvogëluar kostot operative të saj dyqane, si dhe ashaving unik, elegant dhe tag zgjuar.

   

  model F213R     
           
  bllokohet super
  frekuencë AM 58kHz
  Dimmension 2.1" e-letër ekran
  zona aktive 20*48mm
  Ngjyrë Black-White-Red
  peshë 33G
  Display teknologji letër elektronike dot matrix etiketë
  zgjidhje 104x212pixel
  pixel Dendësia 112dpi
  Kendveshtrim >175°
  frekuencë 2.4GHz Bi-drejtim komunikim
  temperatura operative 0-45℃
  jetën e baterisë 2 vjet
  Lloji i Baterisë 1xCR2030
  Battery zëvendësueshme po
  Display Content

  Mund të tregojnë ndonjë karakter, mbështetje

  graphicdisplay, LOGO, Kodi QR,

  barcode, zvarrit &Dizajni tërheq template,

  produkt të ndryshme templatefor special,

  promo ngjarje settinginadvance…

  online Hetim

  Ju lutem mos ngurroni për të dhënë kërkesën tuaj në formën below.We do t'ju përgjigjen në 24 orë.

  Na kontaktoni
  Menu