+86 131 3393 4934

Gjuhe

 • anglisht
 • Spanjisht
 • arab
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • japonez
 • portugalisht
 • korean
 • Thai
 • vietnamisht
 • indonezian
 • persisht
shtëpi » video » Profili i kompanisë
Profili i kompanisë

SUNPAI Industries u themelua në 2004 në Shanghai, Kinë. Ne të përqëndrohet në transformimin e mallrave në një interaktive buzë raft tag ekran dixhital për të përmirësuar edhe efikasitetin dhe përvojë pazar. Me teknologjitë ekstra të ulët pa tel konsumi i energjisë dhe ekranit, Zgjidhja jonë ka qenë provuar të fuqishme, shkathët dhe të shkallëzuar.

SUNPAITAG është e angazhuar që të jetë udhëheqës elektronik raft label skemë sistemi ofrues në botë. Qëllimi jonë e menaxhimit është kursimi i energjisë, mbrojtjen e mjedisit, përmirësimin e përvojave të konsumatorëve dhe rritjen e performancës të biznesit. Ne jemi në gjendje të ofrojmë klientëve tanë shërbimin më të besueshme, sistemi i lirë me pak ose aspak mirëmbajtjen e produkteve. Dhe në bazë të kësaj, Ne gjithashtu do të furnizojë inteligjente tarifave të menaxhimit të informacionit në shkallë të gjerë shitësit tulla dhe llaç-. Ne do të vazhdojmë të punojmë me ofruesit e shërbimeve të sistemit pakicë, ofruesit POS dhe furnizuesit e pajisjeve. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje apo sugjerime.

 

Profili i kompanisë

Top Rekomandoni

Na kontaktoni

Menu