+86 131 3393 4934

Gjuhe

 • anglisht
 • Spanjisht
 • arab
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • japonez
 • portugalisht
 • korean
 • Thai
 • vietnamisht
 • indonezian
 • persisht
shtëpi » Produkte » aksesorë
aksesorë

  Stacioni baze

  Kontaktoni Tani
  • Përshkrim
  • Specifikim
  • hetim

  produkt Hyrje

   

  Stacion bazë është urë lidhëse server dhe e-etiketa. Informacioni është transmetuar dhe menaxhuar në mes të ESL server cloud dhe ESLs përmes Stacioni baze.

  Kur informacioni mallin përditësuar në sistemin cloud, baza Bluetoothstacion do dërgon sinjal për ESLs.Dhe informacioni reagime informon Sistemi POS,atëherë informacioni produkt përditësim.


   

  SunpaiTag elektronike Price Tag Përmbledhje sistemi

  Electronic sistemi Label Raft përbëhet nga elables, server, switches, stacione bazë, Celularin dhe SOFTWARE.THE informacionin e produktit në bazën e të dhënave do të kopjohet nga sistemi POS te elektronik etiketë raft software aplikimit të sistemit;Çmimet pastaj përditësuar ose informacione të tjera do të dërgohet përmes WAN për stacionet bazë të cilat më pas do të vendoset update në të gjithë dyqan nëpërmjet ble wireless 5.0 transmetim.

   

  Karakteristikat fizike

   

  LAN Port
  1*10/100/1000M Gigabit
  pushtet
   48VDC / 0.32A 802.3af
  dimension
   168*168*30mm
  rritje
  Tavan Mount / Wall Mount
  vërtetim
  CE / RoHS
  Konsumi i energjisë Max
  12W
  Temperatura e punës  -10℃ ~ 60 ℃
  Lagështia e punës
  0%~ 95% jo-kondensimit
  Karakteristikat Wireless

  bLE standard
  bLE 5.0
  encryption
  128-bit AES
  frekuenca operativ ESL
   2.4—2.485GHz
  Mbulimi Gama
  20m
  Wi-Fi Standard
  802.11ac / n / a / g / b
  Wi-Fi Frequency
  2.4GHz&5GHz
  online Hetim

  Ju lutem mos ngurroni për të dhënë kërkesën tuaj në formën below.We do t'ju përgjigjen në 24 orë.

  Na kontaktoni
  Menu