+86 131 3393 4934

Јазик

 • Англиски
 • Шпански
 • арапски јазик
 • француската
 • германски
 • Јапонски
 • Португалски
 • Кореја
 • тајландски
 • Виетнамски
 • индонезиски
 • Персискиот
Насловна » производи » додатоци
додатоци

  Handheld Читач

  SVPDA
  се користи за да се врзуваат и го одврзе баркод Е таг и стоки.

  контакт Сега
  • Опис
  • спецификација
  • Анкетната

  SVPDA Рачни читач

   SVPDA преносни читателот е главно за брзо обврзувачки / необврзувачки ESL ознака на производи.

  тоа е брзо binded и се одржува за сервисирање на клиентите супермаркет.

  функции: Онлајн обврзувачки и необврзувачки; информации за пребарување стока; Сменете ги информациите за стоки 

  карактеристики: Брзо, Екран на допир, систем Андроид.


   


  спецификација

   Порака далечина 30m
   Порака фреквенција 2.4G 
   интерфејс  тип C
   OS Андроид 7.1
  процесорот Quad-core MSM8917
  Основни процесорот фреквенцијата 1.4Ghz,4 јадра
  екран 5во IPS,1280*720
  Батерија 3.8v / 3000mAh
  Diemension 158mm * 75mm * 22.4mm
  скенер Код 128, EAN-13, EAN-8, код 39
  Тежина 256g
  адаптер

  излез:DC5V / 1A

  Внесете:AC100-240V / 0.15A 50 / 60Hz

   

   

   

   

   

   

   

   

  Испраќам барање

  Ве молиме да се чувствуваат слободни да го кажете вашето барање во форма below.We ќе ви одговори во 24 часа.

  Контактирајте не
  мени