+86 131 3393 4934

Јазик

 • Англиски
 • Шпански
 • арапски јазик
 • француската
 • германски
 • Јапонски
 • Португалски
 • Кореја
 • тајландски
 • Виетнамски
 • индонезиски
 • Персискиот
Насловна » производи » Електронски етикета полица
Електронски етикета полица

  етикета Мода

  контакт Сега
  • Опис
  • спецификација
  • Анкетната

   

   

                                                                                SUNPAITAG FashonTAGS EAS + ESL

                                 ПРВА МАЛО TAG која ги комбинира ЕЛЕКТРОНСКИ ЦЕНА, Инвентар за управување и SECURIT

   

  ESL - ЕЛЕКТРОНСКИ ЦЕНА НА РЕШЕНИЕТО

  Оваа ознака е стратешки елемент за трговците на мало кои се бара да бидат поконкурентни и да се оптимизира нивната operation.SUNPAITAG им овозможува да управуваат цени во агилна и динамична

  начин, подобрување на цените стратегии во однос на хартија етикети. Благодарение на нашиот е-етикета технологија, продавници може да се подобри нивниот клиент перцепција,на тој начин,зголемување на продажбата.


  EAS - Анти-кражба РЕШЕНИЕ

  решение за безбедност овозможува замена на класичните аларми продавница, намалување на кражба со иновативен и елегантна производ. Системот е лесно да се интегрира на сегашните системи на продавници.

  Овој таг дава мало 3 операции во еден чекор, со опција да се зголеми продажбата и да ги намалат трошоците на работењето на своите продавници, како и ashaving уникатна, стилски и паметни таг.

      

  модел F213R     
           
  Заклучете Супер
  фреквенција AM 58kHz
  Dimmension 2.1" е-хартија дисплеј
  активна област 20*48mm
  боја Црно-бело-црвено
  Тежина 33g
  технологија на приказот етикета матрични електронска хартија
  резолуцијата 104x212pixel
  пиксел густина 112точки на инч
  Агол на гледање >175°
  фреквенција 2.4Ghz Би-насока комуникација
  Работна температура 0-45℃
  Траење на батеријата 2 години
  Тип на батерија 1xCR2030
  заменлива батерија Да
  приказ на содржина

  Може да се покаже било кој карактер, поддршка

  graphicdisplay, ЛОГО, QR код,

  баркод, drag &повлече дефиниција дизајн,

  различни templatefor посебен производ,

  settinginadvance промо настан…

  Испраќам барање

  Ве молиме да се чувствуваат слободни да го кажете вашето барање во форма below.We ќе ви одговори во 24 часа.

  Контактирајте не
  мени