+86 131 3393 4934

Јазик

 • Англиски
 • Шпански
 • арапски јазик
 • француската
 • германски
 • Јапонски
 • Португалски
 • Кореја
 • тајландски
 • Виетнамски
 • индонезиски
 • Персискиот
Насловна » производи » Електронски етикета полица
Електронски етикета полица
  • Опис
  • спецификација
  • Анкетната

  Демо комплет е за тест или покажува клиенти.

  Постојат решенија, или прилагодите на деталната содржина (Базната станица е потребно) со потребните етикети.

         Демо комплет A

  SVC15S * 2 ПАРЧИЊА

  SVC21S * 2 ПАРЧИЊА

  SVC27S * 2 ПАРЧИЊА

  SVC29S * 2 ПАРЧИЊА

  SVC42S * 1 BUC

  SVC58S * 1 BUC

  SVC75S * 1 BUC

  SVAP-C * 1 PCS

  Додатоци * 10PCS

  рачно читателот:1ЕЕЗ

  софтвер:500долари годишно

  Црна случај:1 PCS
  Црна Големина случај:47м * 15cm * 36cm  пакет тежина:6килограм Надворешниот пакет големина:53*44*25

           Вкупните трошоци:1642долари,Вклучено цена товарни

  Повеќе Демо комплет,Ве молиме контактирајте со снабдувачот!

  Испраќам барање

  Ве молиме да се чувствуваат слободни да го кажете вашето барање во форма below.We ќе ви одговори во 24 часа.

  Контактирајте не
  мени